Penzion Wizards club Lipno - zahrada s bazénem

 

Součástí komplexu Wizard’s club je i prostorná travnatá zahrada se vzrostlými stromy, kterou lze využít k odpočinku, zábavě i sportovnímu vyžití. Zahrada je oplocená a je k dispozici pouze pro hosty ubytované v penzionu.

Na zahradě jsme v roce 2015 vybudovali nový bazén s lagunovým vstupem a podchozím vysokým zastřešením, okolo něj jsou rozmístěny slunečníky, zahradní lehátka, křesílka, židle a stolky, jídelní stůl aj.

 

Samozřejmostí je tu i možnost konzumace jídla či pití jak z vašich zdrojů, tak i donesených např. ze zahradní restaurace. Opéci špekáčky či připravit jiné dobroty si můžete i na venkovním ohništi.

 
Pro děti byl na zahradě dětský hrací koutek s houpačkou, skluzavkou a malým pískovištěm. Velice se omlouváme, ale momentálně je tento hrací prvek vlivem silného větru zcela poničen a ze zahrady odstraněn, namísto něj chystáme zcela nové hřiště.
Děti mohou pobývat na zahradě pouze v doprovodu rodičů nebo jiné dospělé osoby, která dohlíží na jejich bezpečnost. Nikdy nenechávejte své ratolesti bez dozoru, obzvláště v blízkosti bazénu !!

 

________________________________________________________________________

 

Zahrada je přístupná v letní cenové sezoně A  ( pro rok 2021 je to 25.6. - 28.8. )  od 9 hodin ráno do 21 hodin večer, mimo tento čas je vchod na ni uzamčen!!!

V případě špatného nebo nestálého počasí je bazén k dispozici pouze po domluvě s ubytovatelem

Užívání zahrady a bazénu mimo letní prázdniny ( červen, září ) nelze nárokovat, je závislé na provozních podmínkácha i aktuálním klima.