Těší nás, že jste se rozhodli využít služeb Wizard´s clubu.

Vyplňte prosím rezervační formulář s upřesněním, zda se jedná o závaznou objednávku nebo jenom o předběžný dotaz na volnou kapacitu (ten je možno zodpovědět i telefonicky na čísle +420 608 533 424).

 

Po odeslání vaší závazné rezervace očekávejte její potvrzení i z naší strany společně se zasláním podkladů ke složení rezervační zálohy.Teprve tím se stává rezervace závazná oboustranně. Není možno předpokládat, že pokud jste nám zaslali objednávku a my jsme ji nezamítli, je vše vyřízeno (občas se totiž bohužel stane, že k nám vaše objednávka vůbec nedorazí).

Na každý dotaz se snažíme reagovat v co možná nejkratším čase. Jestliže jste od nás ani do 2 dnů nedostali žádnou odpověď, prosíme o opětovné zaslání vašeho požadavku - znamená to, že muselo dojít k technické chybě a vaši zprávu jsme neobdrželi nebo vám nebyla doručena naše odpověď na ni. Děkujeme za pochopení.

 

Vždy nás potěší, když se k nám spokojení hosté vracejí. Pokud jste již u nás byli ubytováni a rádi byste využili našich služeb znovu, připomeňte nám prosím přibližné období předchozího pobytu, ověříme, zda vám z něj nevznikla možnost slevy následného ubytování.

 

Pobyt ve Wizard´s clubu je možno uhradit zcela nebo i částečně formou příspěvku od vašeho zaměstnavatele, na základě vámi zaslaných podkladů vystavíme fakturu na platbu.

________________________________________________________________________

 

Před zasláním závazné objednávky si prosím pozorně přečtěte rezervační podmínky.

Složením zálohy na rezervaci deklarujete jejich akceptaci.

________________________________________________________________________

Na období vrcholné letní sezony je možno přednostně rezervovat pouze týdenní pobytové turnusy sobota - sobota (neděle - neděle), kratší ubytování závisí na aktuálně volné kapacitě penzionu.

________________________________________________________________________

Wizard˙s club penzion Lipno - rodinný penzion u Lipna

ubytování Lipno penzion Wizard - informace k pobytu

Objednávka pokoje