Další informace 

Penzionové pokoje jsou jednoduše, ale účelně vybaveny tak, aby uspokojily požadavky klientů s běžnými nároky, nevyžadujících vysoký standard či luxus.

 

Vždy se snažíme o vaši maximální spokojenost, přesto se však může stát, že nám něco unikne a nebude podle vašich představ. Pokud budete mít výhrady k našim službám, projednejte je prosím hned na místě, abychom mohli vámi zjištěné objektivní nedostatky odstranit.

 

Přejeme vám příjemný pobyt ve Wizard´s clubu Lipno.

___________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Zde jsme se snažili shromáždit potřebné informace k pobytu a odpovědi na vaše nejčastější dotazy. Pokud jsme na něco zapomněli, napište nám, výčet doplníme dle vašich námětů.

 

REZERVACE A STORNO, PLATBA POBYTU

Rezervace i eventuální strono celé objednávky pronájmu nebo zkrácení sjednaného pobytu, výše stornopolatků, platby a další se řídí   rezervačními podmínkami.

 

PŘÍJEZD / ODJEZD

Příjezd a ubytování je možné v čase 16 - 18 hodin, uvolnit pokoj v den odjezdu je třeba do 10 hodin. Případný dřívější příjezd či pozdější odjezd je možný po domluvě, ovšem pouze mimo hlavní letní sezonu.
Prosíme vás o dodržování těchto časů, mezi 10. a 16. hodinou je třeba uvolněné pokoje uklidit a připravit pro další klienty.

 

KUCHYŇKA

Kuchyňka = menší kuchyňský monoblok, který je instalován v některých pokojích. Jeho součástí je chladnička s mrazícím prostorem, dřez s tekoucí teplou a studenou vodou, elektrický dvojvařič a úložná skříňka na nádobí.
Najdete v ní základní stolní a kuchyňské nádobí a náčiní, jako např. hrnce, pánev, talíře, skleničky, hrníčky, příbory, mísku, cedník, struhadlo, prkénko, nůž, naběračku a vařečku.
Kuchyňka není vybavena rychlovarnou konvicí ani mikrovlnnou troubou, rozvod elektrické energie používání těchto spotřebičů bohužel neumožňuje !!

Před odjezdem je třeba používané spotřebiče vyčistit, nádobí umýt a kuchyňku připravit k dalšímu používání.

 

ÚSCHOVNA KOL

Pro cyklisty je v objektu k dispozici stavebně oddělený uzamykatelný prostor, který slouží k uložení kol. Pokud jej budete za tímto účelem využívat, vyžádejte si při příjezdu klíč, který pak nezapomeňte při odjezdu vrátit.

 

ZAHRADA, BAZÉN

Zahrada s bazénem  je otevřena v letní cenové sezoně A  (pro rok 2024 je to 28.6. - 24.8.). Využití bazénu mimo toto období je závislé na provozních a klimatických podmínkách.
Pro vaši informaci si prosím přečtěte podrobnější popis, který je uveden v příslušné sekci webu - zahrada.

 

LŮŽKOVINY / RUČNÍKY / HYGIENICKÉ POTŘEBY

Veškeré lůžkoviny jsou součástí pronájmu.
Ručníky i toaletní papír jsou připraveny v počtu ubytovaných osob. 
V chladnějším období je ke každému lůžku k dispozici i doplňková fleecová deka. Ta je hostům poskytována pouze a výhradně za účelem případného zvýšení tepelného komfortu v pokoji, z kterého ji prosím nevynášejte a nepoužívejte jako piknik deku či přikrývku k ohni apod !!
Taktéž ručníky slouží pro osobní hygienu v koupelně, nikoliv jako osušky na pláž nebo k bazénu!! Toto vybavení je třeba dovézt si vlastní.

 

SNÍDANĚ
pouze pro skupinu 10 a více osob

Snídaně nejsou součástí pronájmu, ale při počtu alespoň 10 osob je možné si je dokoupit (200 Kč/osoba nad 10 let, 150 Kč/dítě do 10 let). Zájem o tuto službu je nutné nahlásit předem při rezervaci pobytu a týden před příjezdem závazně potvrdit, aby ji bylo možno u provozovatele stravovacího zařízení včas zajistit. Souběžně se závazným pozvrzením je nutno snídaně v plné výši uhradit a nelze je již zrušit.
Snídaně jsou servírované, podávané v předem domluvený čas (v rozmezí 9 - 9:30 hodin) a skládají se z: 

hlavní části (každý den jiné - obložený talíř, párky, míchaná vejce, paštika, pomazánka, tavený sýr...), pečiva, másla, marmelády, ovoce/zeleniny, mléčného výrobku (jogurt, tvaroh..), sladké oplatky, teplého nápoje (čaj,káva), studeného nápoje (limonáda, džus)...... 
Skladbu snídaně není možno připravovat jednotlivě dle přání každého klienta, individuálně z ní však můžeme vyloučit to, co vám zdravotní důvody nedovolují konzumovat (pokud nás o tom včas informujete).

 

INTERNETOVÉ PŘIPOJENÍ

Připojení je zdarma, chráněno přístupovým heslem.
Wifi síť pokrývá převážnou část prostor, (většinu pokojů, chodby, restauraci, část zahrady), ne však úplně celý objekt.

 

ÚKLID

Během pobytu si pořádek a čistotu na pokoji udržují klienti sami, včetně vynášení odpadků.
Závěrečný úklid zajišťuje pronajimatel.

 

KOUŘENÍ

Všechny vnitřní prostory ubytovací části penzionu jsou nekuřácké - děkujeme vám za důsledné dodržování tohoto pravidla.
U letního občerstvení je kouření povoleno, neboť se jedná o dočasnou stavbu, na níž se zákaz nevztahuje.

 

POBYT S DOMÁCÍM MAZLÍČKEM

Pokud si chcete vzít s sebou i vašeho psího kamaráda, informujte nás o tom předem - mimo hlavní letní sezonu nejsme proti, při plnění následujících jednoduchých, ovšem důležitých a závazných pravidel:

- čistotnost psa považujeme za samozřejmost
psa nikdy nezanechávejte v pokoji samotného, bez vaší přítomnosti a dozoru
- pes v žádném případě nesmí do postele, lůžka jsou určena výhradně k užívání lidmi, ne psy - tomu je třeba vzít s sebou  i jeho pelíšek či deku, na které je zvyklý odpočívat

Děkujeme za pochopení a za dodržování těchto základních pravidel, bylo by jistě oboustranně nepříjemné, kdyby váš pobyt byl nedisciplinovaností vaší či vašeho psa zkomplikován, viz. podmínky ubytování.

 

Poplatek za psa (kočku) činí 100 Kč/den a doprovázející osoba nese plnou odpovědnost za všechny případné škody, vzniklé v souvislosti s přítomností zvířete v penzionu či na přilehlém pozemku.